Karin Olsson färglitografi

Karin Olsson färglitografi
Karin Olsson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Sommarlandskap, signerad Karin Olsson, numrerad 116/150, färglitografi, ca 55x37 cm

Ej examinerad ur ramen

590214

2018-11-26