Lena Cronqvist litografi

Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist LC 11/40, litografi, 65x52 cm

590226

2018-11-15