Mattel Barbie och Ken diverse kläder
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL BARBIE OCH KEN, 1960-tal, bestående av brunett Barbie Bubble Cut, 2 st Ken, plastväska med diverse kläder och skor, samtliga dockor i fabriksförpackningar
Barbie med ärgade öron, förpackningarna med slitage och visst skrivkladd, bruksslitage
590242
2018-11-15