Mattel Barbie och Ken diverse kläder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL BARBIE OCH KEN, 1960-tal, bestående av brunett Barbie Bubble Cut, 2 st Ken, plastväska med diverse kläder och skor, samtliga dockor i fabriksförpackningar

Barbie med ärgade öron, förpackningarna med slitage och visst skrivkladd, bruksslitage

590242

2018-11-15