Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
KYL / DRYCKESAUTOMAT, 1960-tal, Coca Cola, plåt i vitt och rött, Cavalier Corporation, höjd ca 174, 69 x 64 cm,
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad
590245
2018-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner