Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards, Mick Jagger & Ronnie Wood, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 13 July 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 4/20, c-print, ca 75x50 cm
Oramat fotografi
590263
2018-11-15