Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER SEDGLEY (England, född 1930): Komposition, signerad och daterad Peter Sedgley 1986, numrerad 63/150, ca 38x60,5 cm
Saknar glas
590266
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här