Peter Sedgley färglitografi

Peter Sedgley färglitografi
Peter Sedgley färglitografi
Peter Sedgley färglitografi
Peter Sedgley färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER SEDGLEY (England, född 1930): Komposition, signerad och daterad Peter Sedgley 1986, numrerad 63/150, ca 38x60,5 cm

Saknar glas

590266

2018-11-17