Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finnell, numrerad 5/20, c-print, ca 75x50 cm
Oramat fotografi
590269
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här