Zdzislaw Salaburski

Zdzislaw Salaburski
Zdzislaw Salaburski
Zdzislaw Salaburski
Zdzislaw Salaburski

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZDZISLAW SALABURSKI (Polen,1922-2006): Komposition, signerad och daterad Z. Salaburski 1983 a tergo, olja på duk 66x101 cm, signerad och daterad a tergo 1983 Warszawa

590275

2018-11-15