Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
FOTOGRAFIRAMAR, 11 st, 1900-talets början, koppar och mässing, höjd ca 11-28 cm1500
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, saknar delvis glas
590288
2018-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner