Fotografiramar

Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar
Fotografiramar

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

FOTOGRAFIRAMAR, 11 st, 1900-talets början, koppar och mässing, höjd ca 11-28 cm1500

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, saknar delvis glas

590288

2018-11-15