Skrivbord
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, teak, 1900-andra hälft, tre lådor i sargen, uppsats med 6 lådor samt brevfack, nyckel saknas, höjd ca 74, 120x65,5 cm
Slitage, blekt på skrivbordsytan samt på fåtal andra ställen, mindre repor, mindre fuktskada på skiva, fanérskador, lådorna invändigt med skador
590294
2018-11-15