Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, teak, 1900-andra hälft, tre lådor i sargen, uppsats med 6 lådor samt brevfack, nyckel saknas, höjd ca 74, 120x65,5 cm

Slitage, blekt på skrivbordsytan samt på fåtal andra ställen, mindre repor, mindre fuktskada på skiva, fanérskador, lådorna invändigt med skador

590294

2018-11-15