Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): vy över Göteborgs hamn, signerad M Huss W -77, bladmått ca 60x73 cm, oramad

bladets kanter med hanteringsskador

590298

2018-11-21