Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Munkar i klosterinteriör, signerad FW Odelmark, akvarell, ca 52x41 cm
590301
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här