Omega Seamaster calendar armbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA SEAMASTER CALENDAR ARMBANDSUR, 1950-tal, automatiskt urverk, guld på stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej Omega, ref 2849-9SC, kal 503, diam 34.5 mm
Bruksslitage, gåvogravyr, krona ej original, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti
590320
2018-11-18