Omega Seamaster calendar armbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA SEAMASTER CALENDAR ARMBANDSUR, 1950-tal, automatiskt urverk, guld på stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej Omega, ref 2849-9SC, kal 503, diam 34.5 mm

Bruksslitage, gåvogravyr, krona ej original, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti

590320

2018-11-18