Roland Svensson Lilla Nassa

Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "L.Nassa" - Utomskärsmotiv från Lilla Nassa, signerad och daterad 44, dedikation till gunnel från Roland S, pastell, ca 30x50 cm

590324

2018-11-21