Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): ´´I gräset´´ signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 40x40 cm
Smärre slitage
590326
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här