Roland Svensson Vinterbåten

Roland Svensson Vinterbåten
Roland Svensson Vinterbåten

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten", signerad Roland S -44, numrerad 8/30, dedikation till Gunnel från Roland, färglitografi, ca 17x32 cm,

590327

2018-11-21