Salongsgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, omkring 1900, träskuren dekor, förgylld, bestånde av badkarsoffa, 2 karmstolar, 2 stolar, taburett, soffans längd ca 178, sitthöjd 43 cm
Slitage, fläckar,
590331
2018-11-16