Salongsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, omkring 1900, träskuren dekor, förgylld, bestånde av badkarsoffa, 2 karmstolar, 2 stolar, taburett, soffans längd ca 178, sitthöjd 43 cm

Slitage, fläckar,

590331

2018-11-16