Baljfåtöljer

Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, omkring år 1900, sengustaviansk stil, träskuren dekor av lejonmaskaroner, fleuroner samt bladbård, bladhölstrade ben med kannelyr, förgylld med svärtad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar

590335

2018-11-18