Klubbat för:
920 EUR
Utropspris
900 EUR
BÄGARE, Gottfried Dubois, Stockholm, 1732, silver, invändigt förgylld, godronnerad fotkant, stämplad runt mynningen bård, graverad dekor och små initialer, höjd 18,5 cm, vikt 428 g.
590339
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här