Karin Olsson akvarell

Karin Olsson akvarell
Karin Olsson akvarell
Karin Olsson akvarell
Karin Olsson akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Skogslandskap, signerad Karin Olsson, akvarell, ca 15.5x22.5 cm

Ej examinerad ur ramen

590348

2018-11-26