Akseli Gallen-Kallela
2018-12-03
590349
| Klubbat belopp | 320 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931) Raumo ölbryggeri, etsning, signerad, 14x8 cm