Matservis KPM Berlin

Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin
Matservis KPM Berlin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, matservis, 48 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets början, dekor av bladbård med blomsterfestonger, bestående av: 12 flata mattallrikar, 12 djupa mattallrikar, 12 förrättstallrikar samt 12 assietter, mattallrikens diameter ca 24 cm

Nagg förekommer

590359

2018-11-20