Sänggavel i sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGGAVEL, 1800-talets andra hälft, säng i sengustaviansk stil, stomme i bemålad furu med skurna detaljer, höjd (till högsta punkt) ca 115 cm, yttermått ca 206x183 cm
Renoverad och kompletterad, bruksslitage
590364
2018-11-15