Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, "Lackö", Citymöbler i Tibro, skänk, 1900-talets andra hälft, lackerad trä, 3 dörrar samt 3 lådor, höjd ca 92, 147x41 cm, nyckel finns

Slitage

590366

2018-11-16