Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, "Lackö", Citymöbler i Tibro, skänk, 1900-talets andra hälft, lackerad trä, 3 dörrar samt 3 lådor, höjd ca 92, 147x41 cm, nyckel finns
Slitage
590366
2018-11-16