Limoges mattallrikar

Limoges mattallrikar
Limoges mattallrikar
Limoges mattallrikar
Limoges mattallrikar
Limoges mattallrikar
Limoges mattallrikar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIMOGES, mattallrikar, 18 st., porslin, Frankrike, 1900-talets andra hälft, räfflat brätte, vit glasyr, diameter ca 24 cm

Smärre slitage

590375

2018-11-19