Evert Lindfors skulptur
Vollendet
2018-11-27
590383
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
EVERT LINDFORS (1927-2016): figur, skulptur, monogramsignerad EL, lergods med brons huvud på trä sockel, höjd (inkl sockel) ca 53 cm
Bruksslitage