Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVERT LINDFORS (1927-2016): figur, skulptur, monogramsignerad EL, lergods med brons huvud på trä sockel, höjd (inkl sockel) ca 53 cm
Bruksslitage
590383
2018-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här