Taklampa 1900-tal
2018-11-16
590384
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, smide, 6 st ljuspunkter, längd 94, höjd 61 cm
Bruksslitage