Rörstrand Piedestal med ytterfoder jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL MED YTTERFODER, Rörstrand, porslin, jugend, omkring 1900, dekor i form av näckrosor, ytterfoder i form av näckros, totalhöjd ca 115 cm

Sprickor, nagg och lagningar

590388

2018-11-16