Kurt Lindon oljemålning

Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning
Kurt Lindon oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT LINDON (1910-1985): Hus vid skånegatan 69, Stockholm, signerad Lindon, daterad 45, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 60x42 cm

Ytsmuts

590399

2018-11-18