KPM Berlin gallerskål

KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål
KPM Berlin gallerskål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, gallerskål, porslin, Tyskland, 1800-talets slut, med hänklar, oktagonal form, polykrom dekor av blommor och insekter, diameter ca 19, höjd 10 cm

Smärre slitage

590419

2018-11-19