Curt Asker etsning

Curt Asker etsning
Curt Asker etsning
Curt Asker etsning
Curt Asker etsning
Curt Asker etsning
Curt Asker etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT ASKER (född 1930): (2) Kompositioner, 2 st., signerade Curt Asker, numrerade 96/100, färgetsningar, bladmått ca 55x40 cm, oramad

590435

2018-11-19