Skåp Kina
2018-11-17
590446
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-tal, Kina, målad dekor, beslag i mässing, invändigt med hyllor, höjd ca 91, 61x31 cm, nyckel finns
Slitage