Baljfåtöljer

Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 4 st., gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft, brickmärkta DECCA, höjd ca 83 cm, sitthöjd 50 cm, bredd 58 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar

590449

2018-11-16