Fåtöljer 1 par 1970-tal

Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal
Fåtöljer 1 par 1970-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, märkta undertill "Made in Sweden Overman", glasfiber med stoppade plymåer. sitthöjd ca 36 cm

Olik klädsel, bruksslitage

590453

2018-11-16