Ljusstakar masurbjörk

Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk
Ljusstakar masurbjörk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, masurbjörk och björk, 1900-talets början, Biedermeierstil, svarvade skaft, lackade, höjd ca 29,5 cm

Sneda, smärre slitage, torrsprickor

590458

2018-11-19