Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, masurbjörk och björk, 1900-talets början, Biedermeierstil, svarvade skaft, lackade, höjd ca 29,5 cm
Sneda, smärre slitage, torrsprickor
590458
2018-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här