Brickbord 1800-talets mitt

Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt
Brickbord 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, svart avtagbar bemålad bricka med blomsterdekor, höjd ca 70 cm, 75x55 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, repor, märken, fläckar, något ostadigt

590469

2018-11-16