Brickbord 1800-talets mitt
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, svart avtagbar bemålad bricka med blomsterdekor, höjd ca 70 cm, 75x55 cm
Slitage, ställvis förlust av färg, repor, märken, fläckar, något ostadigt
590469
2018-11-16