Karmstol barock

Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock
Karmstol barock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, barock, betsat ek, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 40 cm, lös kudde medföljer

Senare hjul, spår av trämask, renoverad, klompleterad, torrsprickor, lagningar

590476

2018-11-16