Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, barock, betsat ek, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 40 cm, lös kudde medföljer
Senare hjul, spår av trämask, renoverad, klompleterad, torrsprickor, lagningar
590476
2018-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här