Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 36/50, färgetsning med carborundum, bladmått ca 59x68 cm

Ej examinerad ur ram

590486

2018-11-16