Nymphenburg matservis
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
NYMPHENBURG, servis, 1900-tal, porslin, målad dekor med blommor, bestående av: 12 djupa, 12 mattallrikar, 12 förättstallrikar, 12 assietter, uppläggningfat 2 st, såsskål, skål
En djup med nagg
590493
2018-11-16