Nymphenburg matservis

Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis
Nymphenburg matservis

Klubbat för:

9 400 SEK

12 000 SEK

NYMPHENBURG, servis, 1900-tal, porslin, målad dekor med blommor, bestående av: 12 djupa, 12 mattallrikar, 12 förättstallrikar, 12 assietter, uppläggningfat 2 st, såsskål, skål

En djup med nagg

590493

2018-11-16