Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
MÄRKLIN ELLOK SEH 800, 2 st, spår Ho, 2 st, 1960-tal, fabriksförpackningar medföljer
En med mindre lackskador, en med lackskador, skadade förpackningar
590502
2018-11-16