Bricka plåt 1800-tal
2018-11-19
590505
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRICKA, plåt, 1800-tal, oval form, med gallerkant, bemålad i svart, dekor av blommor och frukt, längd ca 49 cm
Slitage, färgbortfall