Manschettknappask i tenn

Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn
Manschettknappask i tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MANSCHETTKNAPPASK, tenn, 1900-talets första hälft, märkt lag.skyddad W&D, Eskilstuna, dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 4,5, diameter ca 6 cm

Slitage, repor

590511

2018-11-17