Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, 18/1900-tal, koppar med hänklar i mässing, höjd ca 63, diameter ca 41 cm

Slitage, bucklor, repor, anlöpning, skador, lägningar, hänklarna är senare, lukt

590517

2018-11-26