Leopold Fare 3 st litografier

Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Flickor från Provence", mapp om 3 litografier, flicka och fågel, skogsflickan samt flickor, signerade Fare, bladstorlek ca 62x45

590527

2018-11-16