Elli Hemberg

Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLI HEMBERG (1896-1994): Kustvy, monogramsignerad EH, olja på duk, ca 38x46 cm

Krackelerad

590535

2018-11-17