Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Utsikt från fönster, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 65x54 cm

590538

2018-11-17